Деталі

Поєднуючи елегантність, комфорт та технології, наш компактний кроссовер DS 3 CROSSBACK виділяється своєю вражаючою формою, наповненою деталями, що підкреслюють сучасність та вишуканість автомобіля.

Post-production : Astuce Productions

Вас обов’язково вразять «магічні» ручки дверей, які з’являться лише тоді, коли необхідно. Решту часу вони приховані в кузові, підкреслюючи витончений силует вашого DS 3 CROSSBACK.

02-DS-ConvertImage

Підкреслюючи елегантність вашого автомобіля, фари останнього покоління DS MATRIX LED VISION також надають безперечні переваги: ви завжди можете використовувати передні фари впродовж подорожі, не засліплюючи інших водіїв.

Завдяки камері у верхній частині лобового скла, ці “розумні” фари автоматично адаптують свій промінь світла до умов руху.

Прожектори DS MATRIX LED VISION складаються з трьох світлодіодних модулів для ближнього світла, а також додаткового модуля MATRIX BEAM. Останній включає в себе 15 однакових, але незалежних частин, які регулюють та зменшують/збільшують яскравість свого світла в залежності від умов дорожнього руху.

03-DS

Коли ви керуєте DS 3 CROSSBACK – ви завжди у центрі уваги. Завдяки витонченому силуету та великим колесам, цей компактний кросовер демонструє авангардний стиль, що сповнений потужної динаміки та скульптурних форм.

04-DS

Створений для міста, DS 3 CROSSBACK забезпечує винятковий внутрішній простір, незважаючи на компактний розмір. Щоб зробити дальні подорожі максимально комфортними, ми додали багато зручних і функціональних поличок та ніш для зберігання речей, великий 350-літровий багажний відсік, а також заднє сидіння з можливістю складання.

05-DS

Технології та дизайн

Занурюйтесь у вишуканий світ DS 3 CROSSBACK. Під час створення інтер’єру вашого автомобіля ми приділили максимальну увагу якості матеріалів та обробці кожної деталі.

06-DS

Центральна частина передньої панелі, розташована під сенсорним екраном, дуже стильна. Вона неначе віддзеркалює емблему нашого Бренду, а сенсорні елементи керування та два центральні вентиляційні дефлектори виконані у формі діамантів.

07-DS

Вітаючи яскравий та оригінальний Париж, інтер’єр DS 3 CROSSBACK також залишається вірним ідентичній філософії: максимальна персоналізація. Створіть салон вашого автомобіля у своєму власному образі, вибравши одну з декількох дизайн-тем серії DS Inspirations.

08-DS

Незалежно від того, якою буде подорож – короткою чи довгою – будьте певні, що комфорт в салоні DS 3 CROSSBACK буде однаково винятковим. Для передніх і задніх сидінь ми використали піну-наповнювач подвійної щільності, завдяки чому досягається відчуття комфортної на зручної посадки.

А пам’ятаючи про необхідність збереження вашого дорогоцінного спокою, особливо у сучасних містах-мегаполісах, наші інженери особливо попрацювали над вдосконаленням ізоляції від шуму та вібрації.

09-DS

Завдяки нашим сучасним технологіям та інтуїтивно-зрозумілому керуванню, ви можете сконцентруватися на тому, що має найбільше значення: насолоджуватися собою.
Ми розробили салон DS 3 CROSSBACK так, щоб ви миттєво отримували доступ до всієї інформації та необхідних елементів керування.

10-DS

Отримайте доступ до керування автомобілем через широкий 7 або 10-дюймовий сенсорний екран та знайдіть всю необхідну інформацію про рух на 7-дюймовому цифровому дисплеї.

Для максимального комфорту ви можете використовувати індивідуальні налаштування подачі інформації, що відображається на дисплеї: швидкість руху, рівень пального, пройдена відстань, системи допомоги водію, підказки навігації – все відповідно до ваших потреб.

Base de donnée : Astuce Productions

Продуктивність

Починаючи з 2021 року, також буде запропоновано електричний кросовер DS 3 CROSSBACK E-Tense, що починає шлях до нового покоління електромобілів. Випуск нового 100% електричного кросовера, що вирізняється ексклюзивною концепцією та дизайном, є ще однією демонстрацією постійного технологічного вдосконалення Бренду.

23-DS

Ваш DS3 Crossback
КОЛЬОРИ ЕКСТЕР`ЄРУ
Доступні кольори кузова
Білий лак
Наявні кольори даху
Чорний
ДИСКИ
BARCELONA
Білий лак
Чорний
BARCELONA