August 12, 2019

У КИЄВІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО DS STORE В УКРАЇНІ

У КИЄВІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО DS STORE В УКРАЇНІ

Столичне шосе, 101г

DS Automobiles розпочав ходу із завоювання українського автомобільного ринку. Не встигнувши відгриміти з презентацією нового «президентського» DS 7 CROSSBACK, в п’ятницю 19 липня Бренд провів закриту вечірку на честь відкриття першого DS STORE в Києві.

Шоу-рум розмістився за адресою Столичне шосе, 101г і готовий приймати і повноцінно обслуговувати нових клієнтів Бренда. Офіційне відкриття відвідали представники DS Automobiles в Україні, а також ТОП-менеджмент з центрального офісу у Франції, запрошені гості та навіть перші володарі Нових DS 7 CROSSBACK. Особливим гостем заходу стала Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.

19 липня в Києві відбулося урочисте відкриття першого в Україні шоу-руму DS Automobiles. Автосалон «Актив Гран Прі» в форматі DS Store розташований за адресою Столичне шосе, 101г – на перетині важливих транспортних артерій столиці і на трасі, яка пов’язує Київ з престижним передмістям: Конча-Заспа, Обухів, Українка, Козин. Як і личить високому статусу Бренда, відкриття шоу-руму DS виходить далеко за рамки звичайних заходів: урочисте слово від представника головного офісу – Віце-президента з продажів і ціноутворення Нуно Кутіньйо, високо поважної посла Франції в Україні Ізабель Дюмон, увага до кожної деталі в організації, незвичайна шоу-програма, що занурює в атмосферу французької розкоші і шарму. Все для того, щоб VIP-гості відчули і прониклися головною ідеєю Марки: DS – це світ французької розкоші, втілений в автомобілі.