July 2, 2019

ПІРАМІДА ЛУВРА, ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ DS

ПІРАМІДА ЛУВРА, ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ DS

DS Automobiles спонсорує події організовані щоб відсвяткувати 30-ий день народження споруди. Урочисті заходи включають 30 виняткових подій протягом року

Сміливість і творчість, авангард і досконалість, традиції і футуризм: всі ці терміни влучно описують Луврську піраміду, яка відзначає свій 30-й день народження.
Піраміда – справжня ікона, символ сучасності та інновацій, як традиційних, так і новітніх. Ніхто зараз не може уявити собі Париж або музей Лувр без неї. Хоча анонс проекту викликав поширені суперечності на початку 1980-х років, через три десятиліття навіть його найсуворіші критики здаються. Піраміда відома в усьому світі і стала арт-об’єктом поза часом.

DS Automobiles спонсорує події організовані щоб відсвяткувати 30-ий день народження споруди. Урочисті заходи включають 30 виняткових подій з березня 2019 по лютий 2020, включаючи перфоманс художника JR, фотовиставку під відкритим небом, великий концерт Оркестра Парижа 21 червня, танцювальне шоу хореографа Кадер Атту і виступ Оркестру Єлисейських полів. Кульмінацією подій на день народження стануть виставки «Леонардо да Вінчі» та «Вшанування П’єра Сулажа».
Підтримка – це природний крок для бренду DS, який з моменту свого створення підтримав Лувр у його мистецьких проектах, включаючи роботу, проведену в період з 2014 по 2016 рік для редизайну доступу до музею. Марка DS і музей поділяють ту саму філософію, що поєднує спадщину і сучасність, щоб побудувати своє майбутнє.

Це спільне бачення базується на досконалості та алхімії між ноу-хау та інноваціями, що сприяє іміджу Франції в усьому світі. Лувр – справжня емблема Парижа, міста, де дебютував 1955 DS, і де через 60 років був створений автомобіль DS.
«Більш ніж витвір мистецтва, Піраміда являє собою невичерпне джерело натхнення для бренду DS, метою якого є втілення французької розкоші в автомобільній галузі по всьому світу. Форми, легкість, витонченість і технічна досконалість піраміди надихають стилістів DS які своїми творами ілюструють прагнення принести світу свіже бачення: альянс витонченості і технології».
Тьєррі Метроз, Голова DS Style