Змагання

Змагання

Дух замагань

Через три місяці після виступу на Паризькому автошоу, DS 19 дебютував у престижному ралі Монте-Карло в січні 1956 року. Це був найкращий у світі французький автомобіль, який увійшов в сімку перших в категорії автомобілів від 1300 до 2000 куб. м

Вражаючий заїзд

У 1959 році команда Coltelloni-Alexandre-Desrosiers підняла ID 19 на перше місце в загальному списку. Того ж року бренд виграв Manufacturers’ Cup та протягом багатьох років залишається на вищих щаблях.

 

Чемпіон Ралі Монте-Карло

Odyssey-Competition_Rallye-de-Monte-Carlo-1963У 1966 році 21 версія DS виграла в Монте-Карло змагаючись з фінською командою Паулі Тойвонен-Енсіо Міканер за кермом. Бездоганно показав себе на відкритій дорозі DS також був грізним гонщиком!

 

СЕБАСТЬЯН ЛОЕБ КОНКОРУВАВ У 2015 НА ЗАЇЗДІ В МОНТЕ КАРЛО на DS 3 WRC

Odyssey_Competition-ds3Дев’ятикратні чемпіони світу з ралі та семикратні переможці ралі Монте-Карло, Себасть Дані Лоб і Даніель Елена повернулися до змагань WRC DS 3 на ралі Монте-Карло в рамках відкриття раунду World Rally 2015.

 

DS та VIRGIN RACING, партнерство у Formula E Championship

Команда Virgin Racing Formula E за підтримки сера Річарда Бренсона та бренду DS,  представлена генеральним директором Ів Боннефонт в червні 2015 року.
Нове партнерство представляє бренд DS через його змагання у мотоспорті, освітлює його технологічну експертизу у дослідженні та розвитку гоночного автомобіля, а також стратегію розробки Virgin Racing Engineering з метою забезпечення інфраструктури, досвіду гонок, дизайну, щоб конкурувати на найвищому рівні та вигравати у чемпіонатах.

Ів Боннефонт, генеральний директор бренду DS, зазначив: “Залучення бренду DS у Формулі E з нашим партнером Virgin Racing повністю відповідає позиції бренду. Ми повністю розділяємо значення Формули E: технології авангарду та близькісті до громадськості. Досвід, який ми накопичуємо завдяки гонкам, є ключовими факторами для нас у вдосконаленні наших технологій, які безпосередньо обслуговують наших клієнтів».