Електромобілі DS

Електромобілі DS

Спрямовані на сміливість та бажання інновацій, ми працюємо над розвитком повноцінних електромобілів. У 2012 році ми розбили новий DS 5 Hybrid 4×4, який об’єднує гібридний силовий агрегат з дизельною технологією HDi. З 2014 року ми також брали участь у Формулі E – першому чемпіонаті світу з електричних одномісних авто. Це шанс для наших інженерів розширити межі з цією технологією майбутнього.  DS E-TENSE GT купе, з двома повністю електричними двигунами, є результатом цього випробування на треку.

Ми пишаємось тим досвідом, який ми придбали, і хочемо, щоб ви отримали найбільшу користь від наших досліджень. Це відбудеться з запуском наших електричних моделей, відомих як “E-Tense” і починаючи з DS 7 CROSSBACK E-Tense 4×4, першого гібридного модуля бренду.

 

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4

visuel access ds 7 4x4Представляючи потужний гібрид DS 7 CROSSBACK, перший в сегменті «C-SUV Premium», DS Automobiles підтверджує свої позиції компанії на вістрі технології. Експерти «французької розкоші» створили максимально універсальний автомобіль DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4: 300 к.с. і 450 Нм, повний привід, 50 км в повністю електричному режимі (WLTP), система рекуперації енергії. Починаючи з моделі DS 7 CROSSBACK, всі майбутні новинки DS Automobiles обов’язково отримають електрифіковані версії.

DS E-TENSE

Авангардний дизайн та технології

compo access ds e-tenseЗавдяки об’єднаній потужності двох своїх електродвигунів, що розробляють потужність 402 к.с. на задніх колесах, DS E-Tense об’єднує продуктивність та повагу до навколишнього середовища. Завдяки літій-іонній батареї, яка забезпечує діапазон 310 км, DS E-TENSE дає вам максимальну швидкість 250 км / год (на закритій трасі) з значним зменшенням викидів CO₂.

Дізнатись більше