Технології для людей

Технології для людей

Технологічний інтелект для керування автомобілем, ергономічне та інтуїтивно зрозуміле керування, пропозиція до підключення, що відповідає цифровим світу, ефективні, високопродуктивні двигуни.

Настільки багато якостей, що сьогодні позиціонує ДС як рішучий технологічний об’єкт.
Моделі DS демонструють інноваційний та геніальний дух бренду. Всі вони мають ті ж якості, які відповідають вимогам наших замовників щодо продуктивності, безпеки та коморту.

 

DS led vision

Odyssee_Innovaton_DS-LED-Vision

Технологія DS LED Vision являє собою візитівку всього діапазону DS, об’єднуючи світлодіодні та ксенонові технології з новими, миготливими індикаторами. Завдяки якісному освітленню фарами ближнього світла та дальнього світла, видимість, яку забеспечують фари, є ще більш ефективною і дозволяє водієві розслабитися.
Вони забезпечують кращу видимість і комфорт, особливо вночі, і вони також споживають менше енергії.

Поєднуючи ці дві технології, ми зменшили кількість споживчої енергії дальнього та ближнього світла на 50% та 67% відповідно. Нарешті, з типовим терміном служби, що перевищує 20000 годин, світлодіоди в 20 разів перевищують галогенні лампи.

Ця технологія забезпечує відмінний комфорт за кермом та дозволяє краще бачити при вході та виході з поворотів для більш безпечного водіння.

 

Stop та Start

Odyssey_Innovation_Stop-and-StartТехнологія Stop & Start – це інновація, яка забезпечує зниження споживання палива та викидів CO2, а також робить машину набагато тихішою.
Технологія Stop & Start вимикає двигун безпосередньо перед тим, як машина зупиняється (наприклад, на червоному світлі або в пробках), після чого водій відпускає педаль гальма.

 

 

Active city break

Innovation_Active_city_BreakСистема попередження про від’їзд на бокові смуги, яка оснастила вашу модель DS більшою чутливістю. Автомобіль, якщо перетинає дорожню лінію, вібрує у водійському сидінні, виявляється через вбудовану мініатюрну камеру, приховану в дзеркалі заднього виду, і технологію розпізнавання ліній на основі цифрових зображень. Ця технологія допомагає попередити сонливість під час водіння.

 

 

Head-up display

Для більш комфортного керування автомобілем, доступний у DS 5, дисплей Head-Up дозволяє вам мати всю важливу інформацію про водійські можливості, що відображається у вашому полі зору. Цей дисплей кольоровий, особливо інноваційна функція, надає важливу інформацію на панель у безпосередній лінії  водія, додаючи почуття безтурботності, інноваційного контролю. Зчитування включає в себе швидкість, регулювання швидкості / обмеження швидкості та інструкції з навігації (швидкість, встановлення обмежувача швидкості або інструкції навігації).

 

Попередження про виїзд на смугу

Odyssey_Innovation_AfilСистема попередження про від’їзд на смуги збоку, яка оснастила вашу модель DS більшою чутливістю. Автомобіль, якщо перетинає дорожню лінію, вібрує у водійському сидінні, виявляється через вбудовану мініатюрну камеру, приховану в дзеркалі заднього виду, і технологію розпізнавання ліній на основі цифрових зображень. Ця технологія допомагає попередити сонливість під час водіння.

 

 Hands-free доступ

Odyssey_Innovation_ADMLПростота та практичність!
Для бездротового доступу та запуску на вашому автомобілі система впізнає водія, коли він підходить до автомобіля. Торкніться дверної ручки, а дверцята відкриються, потім просто натисніть кнопку запуску, щоб запустити двигун.

 

Інтелектуальний контроль тягової сили

ODyssey_Innovation_ControleTraction

Безпечне водіння та кращий контроль на дорозі!

Покращуючи зчеплення шин та зменшуючи шківи колеса, ця система в поєднанні з ESC допомагає стартувати на слизьких поверхнях незалежно від типу дороги або двигуна.

 

Моніторинг сліпих зон

Odysey_Innovation_SAMНайсучасніша функція безпеки, що забезпечує підвищену видимість. У одному з  дзеркал горить символ, щоб попередити водія про те, що автомобіль або мотоцикл присутні в сліпій зоні.