Сутність DS

Сутність DS

Наша ДНК

DS – це бренд, якому притаманні такі якості, як дух авангарду, прагнення до досконалості, інновацій та технологій.
DS – це бренд, який приймає виклики і виходить за рамки очікувань клієнтів.
DS має чуттєвий і вражаючий стиль, зачаровує витонченістю та увагою до деталей.
DS народився в Парижі і втілив у собі ноу-хау кращих майстрів французької розкоші.

“З моменту створення в 2014 році французький автомобільний бренд DS вже мав видатну спадщину, а саме DS 19, представлений світу більше 60 років тому. Легендарний автомобіль втілює такі цінності, як інноваційність, прагнення до досконалості та авангардизм. Разом зі спорідненою моделлю SM, DS став символом французьких автомобілів високого класу.
Як і в 1955, сучасні моделі DS поєднують авангардний дизайн, технології, комфорт, потужність і динаміку, преміум-матеріали та вишуканість. Історія плине, а ці дві літери продовжують залишатися кращими серед автомобільної розкоші в усьому світі”.

Ів Боннфо, CEO бренду DS

 

Прагнення

DS – це відмінний стиль, абсолютна вишуканість та ідеальний баланс між динамікою та комфортом.
DS втілив ноу-хау французької розкоші в автомобілебудуванні.
Бренд DS Brand, народжений в Парижі, натхненний найкращими ноу-хау французької розкоші, збереженими у досвіді своїх передових інженерів. Творчість та експертиза є досить сміливою і спокусливою обіцянкою:
• авангардний дизайн
• новітні технології
• постійне вдосконалення та увага до деталей
• високий комфорт та динаміка

Авангардний дизайн

В ДНК DS закладений авангардний дух інновацій, технологічність, стиль, ноу-хау та передовий досвід. Авангардний дух DS – це ключова цінність, яка відрізняє бренд та відкриває йому шлях до перспективного майбутнього. Силуети, що гіпнотизують з першого погляду, з потужним та водночас витонченим стилем. В силуеті моделей DS поєднана серія контрастів між плавними лініями, виразними графічними рисами та чуттєвими  хвилями.

 

Вишуканість

DS вирізняється вишуканістю і увагою до деталей, як ззовні, так і всередині.
Кожна деталь чітко продумана. Наприклад логотип DS на передніх фарах робить вигляд авто насправді унікальним.
Для DS постійна увага до деталей також прослідковується у використанні перевірених матеріалів, таких як алюміній для стійок дверей, метал для ручки перемикання передач та використання шкіри. Ці автентичні матеріали використані унікальним та винятковим способом, наприклад, шкіряні сидіння мають стиль “ремінця годинника”.
Один з небагатьох брендів, що пропонує вибір з трьох видів шкіри, у тому числі повноцінної шкіри наппа – одного з найкращих типів шкіри у світі, що рідко використовується в автомобільній промисловості.
Щоб максимально задовольнити бажання клієнтів, бренд DS пропонує широкий вибір опцій зовнішньої та внутрішньої персоналізації, щоб підкреслити особистість власника автомобіля та елегантний вигляд.

Вражаючі технології

Новітні інтелектуальні технології керування автомобілем, ергономічні та інтуїтивно зрозумілі функції управління, системи зв’язку так необхідні в сучасному цифровому світі, потужні та динамічні двигуни … Безліч переваг, які роблять DS рішучим технологічним брендом!
DS насправді вражає технологіями, що доповнюють розкішний вигляд автомобілів бренду і роблять кожну модель унікальною та вражаючою.

 

Динамічний комфорт

DS – це все про безкомпромісний комфорт і виняткові відчуття за кермом. У виборі шляхетних матеріалів оздоблення салону, рішень для максимального комфорту, наприклад, сидінь з масажем, потужних двигунів, бренд DS демонструє своє бачення автомобіля, що пропонує власникам впевненість та динаміку.