Wild Rubis

Wild Rubis

Французька розкіш

wild-rubis-concept-car-silhouetteДикий і бунтівний, але вишуканий та витончений. Його потужність ховається за струнким профілем та привабливими деталями. Чистокровний силует прикрашений унікальним хромованим підписом. Рейлінги на даху підкреслюють враження великої висоти автомобіля та передають відчуття сили та драйву, плавно переходячи в кузов і перетікаючи в профіль заднього крила.

Гіпнотичний погляд

wild-rubis-concept-car-lightПередня частина автомобіля вирізняється тривимірним рельєфом решітки радіатора, оздобленої логотипом DS, підкресленим світлодіодним світлом. Решітка перетікає в унікальні світлодіодні фари, що складаються з трьох мобільних модулів освітлення, підкреслених по контуру динамічними показниками повороту. Немов дорогоцінні камені, що надають  Wild Rubis сміливий, гіпнотичний та унікальний погляд.

 

Світловий підпис

wild-rubis-concept-car-rearОригінальні задні фонарі здаються невід’ємною частиною піднятого заднього борту. Ніби коштовний витвір мистецтва, заднє скло має хромовану окантовку, ще більше підсилюючи світловий підпис. Відчуття досконалості посилюється, завдяки підсвіченому логотипу DS, що створює враження глибини.

 

Сутність бренду DS

wild-rubis-concept-car-dsКожній деталі Wild Rubis приділено максимум уваги. Цей концепт-кар – гідний спадкоємець оригінальної моделі DS 1955 року, і в той же час ідеально відображає вишуканість сучасного стилю DS.
Все особливі риси преміальної лінійки DS знайшли відображення в новому концепт-карі. Наприклад: хромована обробка на боковинах кузова; безліч декоративних деталей з металу; оригінальні передні фари і задні ліхтарі; преміум-матеріали та ін.

 

Технологія plug-in гібрид

wild-rubis-concept-carТехнологія повноцінного plug-in гібрида Wild Rubis ідеально відповідає екологічній стратегії Марки. Силовий агрегат концепту включає в себе 225-сильний двигун 1,6 THP і 70-сильний електромотор, встановлений на задній осі. Останній живиться від батареї типу «літій-іон», яку можна заряджати від домашньої розетки.