Survolt

Survolt

Дизайн

Інноваційний та чуттєвий

survolt_concept-carДуже стильний Survolt приймає стилістику спорткару і робить її своєю особистою рисою. “Погляд” автомобіля приваблює і утримає глядача, його тонкі, горизонтальні фари, натхнені високопродуктивними спортивними купе, а підсвічування світлодіодів доповнює сучасний високотехнологічний сенсорний стиль.
Низький, з гладенькими лініями Survolt має сильні контрасти між розкішним капотом та чималими, скульптурними флангами, висвітленими рельєфними колісними арками, які обіцяють потужність і гострі відчуття. На задньому боці є елегантний невимушений напис Revolte разом зі спойлером, що має важливе значення для автоспорту.
Висвітлюються спортивні двокольорові гамми, фуксія та вугільно-сірі лакофарбові покриття. Хвилі змінюються від атласно-гладких до блискучих, остаточно зливаючись з класичними чоловічими рисами спортивного світу.

Інтер’єр

Елегантно-спортивний

survolt_concept-car-interior

 

Кабіна Survolt розроблена як плаваюча клітина, скляна капсула, що розташована між хромованими рулонними стрижнями, неначе коштовність. Лейтмотив цього автомобіля –  переступити конвенційний світ розкоші та елегантно поєднати його зі спортивним світом.
Кабіну уявляли як перетин між двома світами, які є різними за своєю суттю. Цей союз створює органічний Всесвіт, одночасно плинний і технічний, з якого виникає стихія для водія. Інтер’єр в цілому був розроблений, щоб принести власникам комфорт та вишуканість, викликаючи особливу насолоду та видатний досвід.
Широка засклена поверхня даху, що була запропонована сучасними спортивними автомобілями, забезпечує легкість та відчуття простору.

Продуктивність

Незрівнянна сила та азарт

survolt_concept-car-frontАвтомобіль, що йде попереду свого часу, Survolt захоплює своєю інноваційною, екологічною технологією. Як Revolte, Survolt живиться на 100% електроенергією, що поєднує спортивну продуктивність з екологічною повагою та сталим розвитком.
Все ще особливо рідко в гоночному світі, це технологічне рішення також втілює раніше немислимий альянс. Проте DS Brand вирішує і створює, руйнуючи бар’єри для кращого їх сублімування. Завдяки бездоганним екологічним вимогам, трансмісія забезпечує задоволення, гострий ефект, продуктивність та життєву силу, а також все, що надзвичайно комфортно, оскільки автомобіль тихий в роботі.
Компанія DS Brand пропонує нове автомобільне бачення Survolt – інноваційного бренду, орієнтованого на творчість та технології.