Numéro 9

Numéro 9

Філософія

n9-concept-car_PhilosophiesNuméro 9, новий, розкішний автомобіль, сублімує ДНК моделей бренду DS. Перейнявши унікальний креативний підхід та стиль, він виділяється потужним емоційним змістом, вишуканістю та винятковою обробкою.
Numéro 9 приносить водіям абсолютно новий досвід роботи на колесах і є абсолютно зручним для повсякденного водіння.
Автомобільне концепт-шоу, стрілянина з гальмом, демонструє напористу та харизматичну присутність.

 

Дизайн

numero-9_DesignЗавдяки точним деталізаціям, Numéro 9 втілює вишуканість бренду DS у найбільш приголомшливому стилі. Розроблений у Парижі, столиці світу моди у всій своїй красі та універсальності, концепт-кар відкриває новий дизайнерський розділ у всесвіті DS. У класичному стилі DS корпус доповнений плаваючим дахом, підкресленим хромованим підписом, накритим дискретною монограмою DS, а бокові вікна виходять назад у задні двері.
Кольори та матеріали майстерно працюють на таємничість, витонченість. Глибока чорна фарба кузова з витонченими фігурними слідами, яка називається “Шепіт”, ідеально відповідає “каліфорнійському” хрому, який деталізує його трохи теплим тоном.

 

Дизайн

Numero-9_concept_lightNuméro 9 концепт-кар об’єднує безліч технологій для комфортної роботи, безпеки та охорони навколишнього середовища при наданні власникам тонкого, але сильного відчуття водіння. “Креативна технологія” на борту чудово ілюструє експертизу бренда DS. Numéro 9 оснащений гібридним приводом, який поєднується бензиновим або дизельним двигуном з електродвигуном на задній осі. Електродвигун використовує літій-іонні технології для розвитку потужності 70 к.с. і крутного моменту 200 Нм, з зарядкою через внутрішню розетку, що триває всього три з половиною години.

 

Навколишнє середовище

Numero-9_concept_philosophyЯк plug-in гібрид, Numéro 9 є екологічно чистим. Особливо це стосується водіння у місті, використовуйте режим ZEV (Zero Emission Vehicle), він пропонує діапазон 50 км, а також на дорогах, що потребують послідовного прискорення та уповільнення, де гібридна система обмежує споживання палива за допомогою обох джерел енергії. Двигун внутрішнього згоряння на автомагістралі зосереджений на особливо високих показниках, розвиваючи вражаючих 295 к.с. без шкоди для споживання палива (1,7 л / 100 км) або викидів CO2 (39 г / км).