Metropolis

Metropolis

Дизайн

Чуттєві вигини та сильні лінії

metropolis_concept-carMetropolis є автомобілем, що поєднує високий стиль з класичним седаном. Це бачення творчої та вишуканої розкоші з вражаючим, м’язовим профілем. Особливості кузова – це стрункі тонкі лінії, інтенсивність яких змінюється зі світлом, показуючи чималі вигини та тонкі деталі.
Metropolis являє собою суміш гладких поверхонь, ліній, чуттєвих кривих і дуже виражених функцій, таких як переднє крило, що надає характер повітрю для потужних, струнких ліній кузова.
Дизайн виражає потужність з тонкою деталізацією решітки і фар. Бумерангові вогні додають оригінальний, остаточний штрих до заднього виду Metropolis.

Кузов

Креативна розкіш та багата виразність

metropolis_concept-car-front
Інтер’єр Metropolis надихається дизайном любителів традиційних китайських струнних інструментів, які є ознакою культури та витонченості в Китаї.
Дизайн, що складається з нашарувань, створює приємний ефект, розкішну обстановку, в якій акцент робиться на творче самовираження.

 

Технології

Провідні технології

metropolis_concept-car-rear

Metropolis має гібридний трансмісійний модуль, який змінює режим роботи відповідно до ситуації. Повний електричний режим використовується при запуску, в місті, на низьких швидкостях і при уповільненні. Він спирається на електродвигун, який безперервно працював максимум до 95 к.с. (70 кВт) і виробляв потужність від 55 л.с. (40 кВт).
Режим спалювання використовується на швидкості круїзу на дорозі або автостраді, коли двигун V6 2,0 л (272 л.с.) працює на максимум.
Дві форми експлуатації також можуть бути поєднані під час прискорення, щоб забезпечити додаткову потужність (функція Overboost), досягаючи 460 к.с. в режимі повного приводу, коли виникає бажання більшого захоплення.
Щоб повністю використовувати свої динамічні можливості, Metropolis оснащений гідроактивною підвіскою. Ця особливість забезпечує відмінний комфорт водіння, зберігаючи автомобіль на постійній висоті для покращення аеродинаміки і тим самим зниження викидів CO2.

Навколишнє середовище

Відповідальність і задоволення від водіння

metropolis_concept-car-savoir-faireMetropolis поєднує керованість з повагою до навколишнього середовища. Викиди CO2 скорочуються до 70 г / км (при споживанні палива 2,6 л / 100 км), що в п’ять разів менше, ніж звичайна трансмісія аналогічної дії (двигун V8 потужністю 4,0 л).
Цю чудову екологічну ефективність можна віднести до:
– оптимізованого бензинового двигуна,
– 7-ступінчастої електронної коробки передач із подвійним зчепленням,
– гібридної трансмісії,
– гідравлічної підвіски, яка покращує аеродинаміку.