High Rider

High Rider

Дизайн

Динамічний, компактний і ексклюзивний

Concept-Car_High-Rider-fron-viewКонцепт “DS High Rider”, який був представлений у Женеві на Мотор шоу в березні 2010 року, оголосив про майбутній DS 4, який було представлено у Парижі на Мотор шоу в жовтні того ж року. На відміну від інших 4-місних купе, які за тенденцією мають бути довгими і низькими, життєздатність DS High Rider походить від його компактного та сильного профілю. Силует і висота DS High Rider підкреслюють його компактні розміри, одночасно зміцнюючи сприйняття енергійної життєвої сили. Чудовий автомобіль та красиве купе, DS High Rider також дуже ексклюзивний і елегантний, що підкреслює привабливість своєї форми із дотиками сучасної розкоші. Чуттєвий Золотий Блиск, який був обраний для першої появи DS High Rider, ідеально поєднується з димчатим  хромом, який оточує бокові вікна, і підкреслює їх оригінальну форму, буквально освітлюючи їх. Світло є також особливістю декору передніх та задніх кінців, завдяки вказівкам, що оточують фари та бокові ліхтарі.

Інтер’єр

Внутрішній інтер’єр

Concept-Car_High-Rider-InterieurЯк і зовнішній вигляд, кокпіт DS High Rider також виражає потужність, енергію та вишуканість. Ергономіка елементів керування, якість швів та матеріалів, і загальна атмосфера дають престижний результат та якість, що підвищує добробут усіх пасажирів.
Панель приладів, сидіння та дверні панелі покриті аніліновою повноконсервною шкірою, які характеризуються якісною шкірою та нагадують стиль мотоспорту. Інтер’єр DS High Rider відображає зовнішній вигляд, його ексклюзивність дизайну, життєві сили та витонченість, які становлять його особистість. Цілковито нова концепція. Коли водій керує престижним автомобілем, в якому все було розроблено, аби викликати задоволення, відчуття комфорту, то він почуває себе у повній безпеці.

 

Технології

Повний гібрид: Задоволення від динамічних характеристик

Concept-Car_High-RiderСпритність та здатність DS High Rider подолати будь-які перешкоди, які так добре помітні, також відображаються у виборі двигуна – повної гібридної дизельної трансмісії, що поєднує в собі:
· Дизельний двигун внутрішнього згоряння HDI з DPF,
· Електродвигун, встановлений на задній осі,
Ця динамічна і приємна робота двигуна також захищає навколишнє середовище. Цей повний гібридний дизельний двигун поєднує в собі паливну ефективність дизельного двигуна останнього покоління з електричним режимом ZEV (Zero Emission Vehicle), що постійно оптимізує альтернативне або комбіноване використання двох силових установок. Як тільки водій потребує важкого прискорення, електродвигун може негайно доставити весь свій крутний момент для доповнення крутного моменту дизельного двигуна HDi. Та що більше, цей крутний момент підключає задні колеса. У цих умовах всі колеса рухаються, водій повністю тримає усе під контролем, а динамічні якості DS High Rider досягають нових висот.