Divine DS

Divine DS

Французька елегантність: в DIVINE DS об’єднались зусилля декількох престижних будинків моди, як Lesage, що спеціалізується на вишивці, та Swarovski, що є майстром ювелірної справи. Співпраця з цими брендами, кожний з яких задає стандарти у своїй сфері,  демонструє амбіції та спроможність DS ламати бар’єри та об’єднувати різні світи – вперше в автомобільній промисловості!

Concept_car-divine-dsКомпактний 4-дверний автомобіль (довжиною 4,21 м) DIVINE DS одразу притягує погляди. Ефектний, елегантний та чарівний, корпус DIVINE DS витончено мерехтить своїх  металево сірим кольором. Сильні, чуттєві заокруглені лінії кузова виділяються яскравими графічними елементами, як наприклад, решітка радіатора у стилі “DS Wings”, різкий розмах бокових ліній та унікальний дизайн даху. Унікальний екстер’єр та винятковий інтер’єр! Оригінальний салон отримав сміливе високотехнологічне компонування, побудоване на вражаючих контрастах, що демонструє авангардний дизайн  та вишуканість DS.

Concept_car-Divine-ds-luxe

DIVINE DS – це автомобіль, що має динамічний яскравий дизайн, в якому поєднані футуристичні авангардні фари, в яких використані динамічні покажчики повороту, створені з використанням лазерної технології, грані на даху, що відкривається, та оптимізована аеродинаміка. Всередині автомобіль оснащений панеллю приладів у стилі “cockpit”, на якій розмістилися високотехнологічні цифрові системи автомобіля.