Вітрина бренду

Вітрина бренду

DS World – це унікальна локація розташована у великому місті. Це флагманський майданчик, цілком присвячений бренду DS. Обидві торгові точки та вітрини для бренду DS Worlds прагнуть запропонувати вам ексклюзивний досвід, а також єкспозиції, що відображають цінність бренду у співпраці з престижними партнерами.
Сьогодні існує два DS World Brand: один в Європі та один в Китаї.
– DS World Paris, 33, rue François 1er, 75 008 ПАРИЖ, Франція
– DS World Shanghai, 759 Nanjing Road West, Шанхай, КНР.

DS World Париж

 

Odyssey_Experience-Client-DS-WORLD-Paris-savoir-faireЗаснування авангардного бренду DS в 2014 році потребувало такої ж авангардної вітрини. DS WORLD Paris, розташований в золотому трикутнику Парижа, поруч з Єлисейськими полями, пропонує вам насолодитися ексклюзивними враженнями. Ця оригінальна концепція, що представляє собою фірмову вітрину бренду, торгову площу, виставкову галерею і творчу майстерню, розкриває різні аспекти DS. Кожна локація створює інтимну атмосферу, призначену для пробудження почуттів. Увійдіть, щоб послухати, побачити, відчути…. Пориньте в саму сутність бренду.

ви знайдете всю інформацію про DS WORLD PARIS на www.dsworld.paris

Контакта інформація:
DS World Paris
33, rue François 1er
75008 Париж

Години роботи
З понеділка по суботу: з 10:00 до 19:00
Тел: +33 (0) 1 5357 3308

 

DS World ШАНХАЙ

 

Odyssey_Experience-Client-DS-WORLD-Shanghai

Ілюструючи зв’язку між брендом і Китаєм, перший DS WORLD відкрив свої двері в Шанхаї. В рамках візиту, створеного як виставка ДНК бренду з особливою увагою до деталей, цей винятковий виставковий зал запрошує вас ознайомитися з найбільш символічними моделями DS.
Від перших DS 19 і DS 23 Pallas до авангардних концепт-карів, бренд переносить вас в світ, натхненний французькою розкішшю, яка поєднала спадщину з сучасним стилем життя.

 

Odyssey_Experience-Client-DS-WORLD-Shanghai-ds-store

 

Ви знайдете всю інформацію на www.ds.com.cn/en/highlight/dsworld
Практична інформація:
DS World Shanghai
759 Nanjing Road West, Шанхай