November 3, 2018

DS X E-TENSE: АВТОМОБІЛЬ МРІЇ В 2035 РОЦІ

Закрийте очі і уявіть, як може виглядати авто вашої мрії в 2035 році

DS X E-TENSE: АВТОМОБІЛЬ МРІЇ В 2035 РОЦІ

DS X E-TENSE - це бачення DS Automobiles ідеального автомобіля люкс-класу 2035 року, в якому технології об'єднаються з поезією. Команда DS створила «автомобіль мрії», черпаючи натхнення в світі розкоші завтрашнього дня, розмірковуючи над розвитком технологій і поняттями «краса», «чуттєвість», «винятковість». Це мрія про те, як хочуть жити наші клієнти і яких автомобілів чекають від DS в 2035 році.

DS X E-TENSE – це бачення DS Automobiles ідеального автомобіля люкс-класу 2035 року, в якому технології об’єднаються з поезією. Команда DS створила «автомобіль мрії», черпаючи натхнення в світі розкоші завтрашнього дня, розмірковуючи над розвитком технологій і понять «краса», «чуттєвість», «винятковість». Це мрія про те, як хочуть жити наші клієнти і яких автомобілів чекають від DS в 2035 році.

РАДИКАЛЬНО НОВИЙ ДОСВІД
Модель DS X E-TENSE отримала повністю електричний привід від DS Performance. Цей «дрім-кар» також виконаний із залученням фірмових «ноу-хау» від відомих французьких будинків моди. Наприклад, оббивка виконана з вовни і шкіри фахівцями компанії DS – і ця обробка відмінно гармонує з інкрустацією від майстерень Maison Lemarié. Фахівці годинникової справи, компанія BRM, також попрацювала над створенням віртуальних годин, а компанія FOCAL підготувала висококласну аудіосистему.

ЗАХИСНИЙ КУПОЛ ТА ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО
DS X E-TENSE являє собою незвичайний асиметричний автомобіль: з одного боку – кокпіт, як в гоночному автомобілі; з іншого боку – ізолюючий захисний кокон. В результаті, автомобіль комбінує задоволення від водіння і потужності мотора з можливістю тихої, комфортної, автономної поїздки в стилі «à la française».