January 15, 2019

DS TECHEETAH оголосили Тетяну Кальдерон тест-пілотом на тестуваннях E-Prix в Ед-Дірійя

DS TECHEETAH оголосили Тетяну Кальдерон тест-пілотом на тестуваннях E-Prix в Ед-Дірійя

20.11.2018

DS TECHEETAH раді повідомити, що Тетяна Кальдерон керуватиме DS E-TENSE FE19 на випробуванні на сезоні в неділю 16 грудня в Ед-Дірійя, Саудівська Аравія, в рамках першого E-Prix у Королівстві.

Тетяна мала успіх у змаганнях на Чемпіонаті Європи з Формули-3 FIA протягом трьох сезонів у 2013–2015 роках і пізніше в серії GP3 з 2016 року. В 2018 році вона стала водієм випробувань Формули-1 і керувала автомобілем Формули-1 вперше декілька тижнів тому, протягом Мексиканського GP.

“Коли промоутер звернувся до нас з пропозицією провести тест-сесію з талановитою жінкою водієм на першому в сезоні тестуванні, ми скористалися цією можливістю. Ми одразу почали думати про водіїв, які підходили б для тесту, і Тетяна була на першому місці нашого списку. Вона неймовірно талановита, і ми думаємо, що вона виконає бездоганно свою роботу на тесті. Також дуже цікаво мати можливість продемонструвати чудовий світ Формули Е з перших рук на тестуванні DS E-TENSE FE19 на трасі. Я також сподіваюся побачити її участь у гонках у Формулі Е в найближчому майбутньому,” сказав керівник команди DS TECHEETAH, Марк Престон.

«Я чекаю з нетерпінням, щоб перевірити DS E-TENSE FE19 у грудні. Формула Е – це дійсно захоплююча серія, і це чудово, що я маю можливість відчути це через тест. Це буде перший раз, коли я буду керувати повністю електричним гоночним автомобілем на трасі, тому мені цікаво дізнатися, як мені доведеться адаптувати свій стиль водіння, щоб керувати автомобілем найефективнішим способом. Я рада працювати з DS TECHEETAH після їх успішних результатів у минулому сезоні, і я з нетерпінням чекаю допомогти їм з їх роботою у першому тестовому сезоні», – сказала  Тетяна Кальдерон – тест-пілот команди DS TECHEETAH на E-Prix в Ед-Дірійя.