March 28, 2019

DS TECHEETAH ТА ЖАН-ЕРІК ВЕРНЬ ЗАВОЮВАЛИ ПЕРЕМОГУ ФОРМУЛИ E В САНЬЇ

DS TECHEETAH ТА ЖАН-ЕРІК ВЕРНЬ ЗАВОЮВАЛИ ПЕРЕМОГУ ФОРМУЛИ E В САНЬЇ

Sanya, 23 March 2019

Водій DS TECHEETAH відсвяткував свою першу перемогу на гонці у сезоні 2018/2019 ABB FIA Formula E в місті Санья в Китаї.

Після захоплюючого старту на E-Prix DS TECHEETAH, Жан-Ерік, який посів друге місце, тримався аж до клітчастого прапора з надзвичайно сильним драйвом. Тим часом, його товариш по команді, Андре Лоттерер, кваліфікований в Р7, піднявся у турнірній таблиці, щоб закінчити в Р4 у напруженій боротьбі.

Марк Престон, керівник команди DS TECHEETAH: «Який день! Це наша перша перемога з новою командою, і який зоряний заїзд від Жана-Еріка, що приніс перемогу у домашній гонці. Ми дещо допрацювали після Гонконгу та досі маємо деякі плани але Жан-Ерік дійсно витягнув все сьогодні. Андре зробив велику роботу, забивши трохи більш цінних очок, і ми зараз на третьому місці в чемпіонаті команди, Жан-Ерік третій на чемпіонаті з водіїв, а Андре в P9. У нас є два з найкращі водії в неймовірній команді. Сьогодні ми побачили справжню команду, і я хотів би подякувати кожному учаснику за їхні зусилля.»

Ксав’є Местелан-Пінон, Директор з продуктивності DS: «Ця перемога є фантастичним результатом для Жана-Еріка і команди, і це ставить нас в дуже перспективну позицію для решти чемпіонату. Ми були надзвичайно конкурентоспроможними в усіх областях гонки команди в Китаї, який є важливим ринком для АВТОМОБІЛІВ DS.

Жан-Ерік Верне, # 25: “Це була дуже гарна гонка. Перемога в Китаї була чимось неймовірним, особливо після останніх трьох гонок, на яких ми не отримували очок. Завжди добре повертатися, це підвищує впевненість у собі та команді, і повертає нас на високі позиції чемпіонату, я думаю, що це був переломний момент сезону, і тепер нам потрібно просто продовжувати робити хорошу роботу і показувати високі результати в Європейській половині сезону “.