February 29, 2020

DS AERO SPORT LOUNGE: МИСТЕЦТВО ПОДОРОЖЕЙ

26 ЛЮТОГО 2020

DS AERO SPORT LOUNGE: МИСТЕЦТВО ПОДОРОЖЕЙ

Концепт-кар AERO SPORT LOUNGE: нове творіння DS Automobiles, яке задає новий напрямок у створенні майбутніх автомобілів.

РОЗМІР ПОТУЖНІСТЬ АВТОНОМНІСТЬ

Довжина :5 м

Ширина : 2,10 м

Електрична потужність 500 кВт (680 к.с.)

0 до 100 км / год за 2,8 секунди

650 км у циклі WLTP

News - Slideshow

Подих інновацій

Висока посадка, відмінний огляд, першокласний комфорт – до яких тепер ви можете додати аеродинамічну і технічну ефективність, а також оригінальний дизайн. Характер і зовнішність концепту DS AERO SPORT LOUNGE воістину унікальний. Він вирішує дуже важливу актуальну проблему: як об’єднати відмінну ефективність, не відмовляючись від дизайну, що виражає силу.
Нове законодавство встановлює нові рівні впливу на навколишнє середовище кожного транспортного засобу (рівень викидів вихлопних газів). І концепт-кар DS AERO SPORT LOUNGE дає унікальну відповідь на ці різні, але актуальні проблеми.
З концептом DS AERO SPORT LOUNGE, Бренд DS Automobiles втілює в життя нову форму автомобіля. Цей концепт-кар – одночасно видатний і стриманий, продуманий і чуттєвий – передбачає наше майбутнє. Завдяки своїм пропорціям і оригінальній формі кузова, концепт DS AERO SPORT LOUNGE дозволяє гнучко спрямовувати потоки повітря для оптимізації аеродинамічних якостей і досягнення максимальної ефективності. Його значна довжина (5 м) і похила лінія даху зменшують опір повітря. Крім того, повітря спрямовується від передньої решітки до бічних аеродинамічних обтічників, проходячи крізь великі 23-дюймові колеса.
Видатний дизайн знаходить своє продовження у вигляді відмінних технічних характеристик. Фірмовий логотип E-TENSE означає, що всередині кузова даного концепт-кара встановлений електричний двигун вражаючої потужності – 500 кВт (680 кінських сил). Даний електромотор заряджається від акумуляторної батареї нового покоління ємністю 110 кВтч, чого достатньо для подолання дистанції понад 650 км (тяговий акумулятор розташований в підлозі концепт-кара). Дана технологія, успадкована від чемпіонів гоночної серії Formula E, гарантує захоплююче прискорення: розгін 0-100 км / год всього за 2,8 секунди.
Решітка радіатора відтепер перетворилася в дисплей, на якому вказано назву Бренда: «DS AUTOMOBILES». Передні проекторні фари DS MATRIX LED VISION об’єднані з денними ходовими вогнями і світяться покажчиками DS LIGHT VEIL, які демонструють нам майбутній «світловий підпис» автомобілів DS.

Un souffle innovant (2)

Подорожі стають мистецтвом

Революції також відбуваються і в салонах автомобілів. Використовуючи свою багату історію як орієнтир, Бренд DS Automobiles заново винаходить інтер’єр. Екрани й дисплеї, які відіграють помітну роль в більшості концептуальних і серійних автомобілів, відтепер не є ключовим, центральним елементом салону.
Усередині дві широкі смуги створюють підвісну конструкцію перед пасажирами в салоні. Нижня смуга, обтягнута атласною бавовною, відображає спроектовану зверху інформацію. Ця поверхня є активною, на ній відображаються необхідні елементи навігації, пошуку, інформаційно-розважальної системи. Таким чином, інформація та розваги зливаються разом в незвичайній формі проекційних полотен, позбавляючи автомобіль від обмежень традиційних сенсорних дисплеїв.
З іншого боку – таке оформлення салону дозволяє згрупувати цифрові дзеркала і елементи управління, необхідні для комфорту. Відповідаючи статусу першокласного інтер’єру, тут для кожного пасажира знаходиться свій дисплей. Крім того, вся інформація, необхідна для водіння, проектуються на лобове скло – таким чином, формуючи доповнену реальність.
Система IRIS – штучний інтелект концепту DS AERO SPORT LOUNGE – прихована всередині салону і допомагає керувати всіма функціями автомобіля за допомогою простої розмови природними фразами.

le voyage devient

Комбінація французької розкоші і нових матеріалів як основа «крафтового майбутнього»

На дверних панелях використовується тканина з плетеного трьохкомпонентного волокна, яка має кілька прозорих пасм. Завдяки цьому незвичайному рішенню, в салон автомобіля проникає навколишній світ. По-справжньому унікальне плетення як знак неймовірної майстерності фахівців своєї справи, ідеальний приклад поєднання мистецтва і технологій.

de la noblesse dans la matière et l'oeuvre