July 2, 2019

DS 7 CROSSBACK ЗАДАЄ СВІЙ СТИЛЬ НА PARIS FASHION WEEK®

DS 7 CROSSBACK ЗАДАЄ СВІЙ СТИЛЬ НА PARIS FASHION WEEK®

Paris Fashion Week®

Компанія DS Automobiles оголосила про початок свого партнерства з Федерацією високої моди (Fédération de la Haute Couture et de la Mode) в рамках Тижня моди в Парижі (Paris Fashion Week®) та інших заходів в світі високої моди.

Кооперація з престижною організацією в сфері високої моди є відображенням головних цінностей обох сторін: пристрасть до оригінального стилю, унікальній обробці, вишуканих матеріалів.

Починаючи з 18 червня, компанія DS Automobiles буде супроводжувати журналістів, лідерів думок і нові таланти на 25-ти новітніх SUV DS 7 Crossback з фірмовим логотипом Тижня моди в Парижі (Paris Fashion Week®). Партнерство продовжиться і під час Тижня високої моди (Haute Couture), а також Тижня жіночої моди (Women’s Fashion Week) у вересні.

Жінки і чоловіки, які працюють з DS Automobiles, безс умнівів, мають сильний зв’язок зі світом високої моди. Схожі стремління, мрії та цілі, навіть методи роботи – все це покликане струсити усталені правила, дивувати сміливими експериментами, винаходити нове. І, в результаті, створювати своє неповторне відображення в світі мистецтва та творчості.

Пофарбоване пір’я в салоні концепт-кара DS X E-Tense, розробка унікальної строчки DS Pearl, дизайнерське гравірування годинника Guillochage Clous de Paris, інкрустація кристалами кнопок управління DS 7 Crossback – ці ідеї і образи чудово відображають світ високої моди: унікальне поєднання традицій, стилю, досвіду та інновацій.

«Ще від самого заснування бренду DS в 2015 році наш підхід до роботи схожий з тим, як ставляться до неї дома високої моди: максимально підкреслити наш унікальний характер, максимально відобразити оригінальність автомобіля», – заявляє Ів Боннефу (Yves Bonnefont), генеральний директор DS Automobiles. «Учасники змагання Meilleurs Ouvriers de France особисто відбирають матеріали для наших автомобілів DS 3 Crossback і DS 7 Crossback. Вони пропонують інновації та стильні рішення, які сьогодні не зустрічаються на автомобільному ринку. Саме тому нам дуже приємно мати справу з такими ж однодумцями – Федерацією високої моди (Fédération de la Haute Couture et de la Mode) і почати співпрацю з Paris Fashion Week®. Це буде ще одна чудова нагода взаємно поділитися нашим досвідом з широко відомими французькими компаніями, як ми робили з самого початку створення компанії».