October 30, 2018

DS 7 CROSSBACK: ВПЕРШЕ НА ДОРОГАХ В ЯКОСТІ АВТОМОБІЛЮ ДЛЯ ІНАВГУРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА ФРАНЦІЇ

DS 7 CROSSBACK: ВПЕРШЕ НА ДОРОГАХ В ЯКОСТІ АВТОМОБІЛЮ ДЛЯ ІНАВГУРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА ФРАНЦІЇ

Еммануель Макрон новий президент Франції, вибрав DS 7 CROSSBACK як автомобіль для церемонії інавгурації. DS 7 CROSSBACK, перший SUV марки DS, був представлений публіці два місяці тому в Парижі.

Еммануель Макрон новий президент Франції, обрав DS 7 CROSSBACK в якості автомобілю для церемонії інавгурації. DS 7 CROSSBACK, перший SUV марки DS, було представлено широкому загалу два місяці тому в Парижі. Президентський DS 7 CROSSBACK був видозмінений спеціально для церемонії інавгурації, зокрема, його оснастили розсувним дахом, для того, щоб президент міг вітати народ Франції під час проїзду по Єлисейських полях.

Це велика честь для бренду DS приймати участь в інавгурації президента Французької республіки. З такої нагоди DS 7 CROSSBACK вперше виїхав на дороги Франції перед стартом продажів в Європі, який відбудеться лише через кілька місяців. DS 7 CROSSBACK, другий автомобіль бренду DS, який бере участь в інавгурації президента Франції. У 2012 році Франсуа Олланд, попередник Еммануеля Макрона, обрав DS 5.

.

 

Коротка інформація про президентський DS 7 CROSSBACK:

  •  Це перший DS 7 CROSSBACK на дорогах загального користування: інженери DS почали роботу над цим унікальним президентському автомобілем за 7 місяців до його публічного запуску (офіційні продажі в Європі починаються в січні 2018 року);
  • Автомобіль виділяється, завдяки розкішному лакофарбового покриття Ink Blue, і отримав відкривається дах, зроблену на замовлення, шильдик «Французька Республіка» і власник французького триколора;
  • Шкіряний інтер’єр «Black Art» отримав назву «Opera Inspiration» на честь одного з районів Парижа;
  • На додаток до безлічі високотехнологічних функцій DS 7 CROSSBACK, отримав унікальні системи, які буду доступні тільки для цієї моделі: DS CONNECTED PILOT, крок на шляху до автономного водіння, DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, підвіска 21 століття, яка використовує камеру, щоб визначити будь-які нерівності і пошкодження дорожнього покриття і забезпечити президенту і майбутнім пасажирам цього транспортного засобу можливість насолодитися безтурботним поїздкою.